درباره ما

انسان بذات مخلوقی کمال گرا و متعالی است که همواره در برهه های مختلف زندگی خود، به دنبال یادگیری مهارت های جدید و کسب تجارب ارزشمند بوده است. سکون در زندگی مفهومی ندارد و انسان بی حرکت، کم از مردگان نیست.

امام موسی كاظم عليه‌ السلام فرمودند: كسى كه دو روزش با هم برابر باشد، زيان كار است.

تا جان و توان در بدن جاری است از آن بهره ببرید و حرکتی به سمت رشد و تعالی در پیش بگیرید. در نظر داشته باشید هر روز هدیه الهی است که به شما داده می شود، سعی کنید آن را صرف بهترین امورات و فعالیت ها کنید. از هر لحظه برای آموزش و کسب مهارت استفاده کنید و بدون درنگ، برای به دست آوردن هر آنچه آرزو دارید هم اکنون اقدام کنید، چه بسا که دقایقی دیگر نیز دیر است.

ظریف پلاس برندی نام آشنا در شرق کشور به مدیریت دکتر حمید ظریفی که در زمینه مدیریت و رهبری کسب و کار، فروش و بازاریابی حرفه ای، آموزش دوره های رفتارشناسی دیسک DISC، توسعه کسب و کارهای خرد و کلان، راه اندازی بیزینس های بین المللی موفق و غیره در حال فعالیت است. داستانی که در پشت هر برند نهفته است خبر از فراز و نشیب هایی می دهد که گاه یادآوری آن، درسی است برای افرادی که  انگیزه  کافی و اهداف بزرگ در سر دارند.

دکتر حمید ظریفی تنها مدرس رسمی دوره های رفتار شناسی دیسک DISC در شرق کشور سال 1387 اولین فعالیت خود را در زمینه بازاریابی و فروش آغاز کرد. وی علاقمند به توسعه سازمان و افزایش مهارت های شخصی بود و در همین زمینه مطالعات، تحقیق و پژوهش های بسیاری را با موضوعات بازاریابی و فروش، مدیریت و رهبری کسب و کار و رفتارشناسی دیسک DISC و غیره انجام داد. ادامه تحصیل در مقطع ارشد نیز به او انگیزه میداد تا با استفاده از فرصت ها، هر روزِ خود را پربار تر از روز  قبل رقم زند. پس از پژوهش های بسیار به تکمیل دانش و مهارت خود با شرکت در دوره و کارگاه های آموزش پرداخت تا با دیدگاه اساتید، محققان مختلف و  افراد دیگر بیشتر آشنا شود. ارتباط با اساتید بزرگ ایران و استفاده از تجربیاتشان سبب ایجاد تحولی بزرگ در ذهن و تفکراتش شد که شروع به تدریس دوره رفتارشناسی دیسک DISC به صورت کارگاه های آموزشی نمود.

ایشان در سال 1396 موفق به اخذ مدرک دکتری مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران شدند. چندی  نگذشت که ظریف پلاس (Zarif+) با شیوه جدید تدریس رفتارشناسی دیسک DISC از اجرا در کارگاه های کوچک به همایش های بزرگ و پرطرف دار ارتقاء یافت و مورد استقبال سازمان و  کسب و کارهای زیادی قرار گرفت.

حضور مدیران، صاحبان مشاغل خرد و کلان، کارآفرینان در این همایش ها نشان از آن بود که همه تلاش ها و بجان خریدن دشواری های راه، به بار نشسته است. آموزش دوره های دیسک DISC ظریف پلاس در این دوره به اوج رشد و شکوفایی خود رسید به طوری که اجرای همایش ها در کلان شهر تهران، اصفهان، رامسر، قم و غیره صورت گرفت. تدریس در کنار اساتید بزرگ ایران از جمله افتخاراتی بود که دکتر حمید ظریفی به آن دست یافت، فرصت های نابی که به آسانی حاصل نمی شد. استقبال بی نظیر سایر استان های کشور از دوره های تدریس  حرفه ای دکتر حمید ظریفی از  جمله فرصت هایی بود تا برند ظریف پلاس در سراسر ایران شناخته شود. در این میان پیشنهاد های مختلفی برای تدریس در سایر استان ها ارائه میشد اما اولویت ایشان فعالیت در شرق کشور (خراسان، زادگاه وی) بود و به درخواست همایش های خارج از استان نیز پاسخ مثبت می داد.

دکتر حمید ظریفی اولین مدرس رسمی دیسک DISC در  شرق کشور

 • دکتری مدیریت استراتژیک
 • دارنده مدرک MBA و DBA مدیریت استراتژیک
 • طراح و مجری دوره اقیانوس سبز
 • آموزش بیش از 20.000 دانش پذیر طی 6 سال در سراسر کشور
 • مشاوره و مدرس صدها  برند نیمه دولتی و شرکت های خصوصی
 • بنیانگذار دوره اموزشی من جدید

شروع فصلی جدید در ظریف پلاس

با اجرای همایش های آموزشی و تخصصی در داخل و خارج استان طی 5 سال، فصل  جدیدی در ظریف پلاس آغاز شد که منجر به خلقNEW ME  )من جدید(، کاریزمای شاهانه و کیمیای سعادت شد. در هر یک از موضوعات، متدهایی تدریس و آموزش داده می شود که در هیچ کتابی نخواهید یافت. کلیه متدها، طبق تجارب، مطالعات و تحقیقات گسترده دکتر حمید ظریفی آموزش داده می شود که طی سال ها تلاش و آزمون و خطا به دست آمده است.

مخاطب ظریف پلاس در دوره های جدید چه کسانی هستند؟

بیش ترین مخاطب مباحث و سرفصل هایی که در دوره هایNEW ME  )من جدید(، کاریزمای شاهانه و کیمیای سعادت، مدیران و رهبران کسب و کارها، کار آفرینان، دانشجویان، کارشناسان و فروشنده های حرفه ای و غیره هستند که  درصد بالایی از استقبال دوره های جدید را تشکیل می دهند. علاوه بر آن سایر  افراد جامعه جهت توسعه و بهبود فردی، کشف استعداد و ارتقای توانمندی، اتخاذ تصمیمات مهم در زندگی و غیره نیز در این دور ها حضور می یابند.

دستاوردهای مهم ظریف پلاس

 • ارائه مشاوره و آموزش به صدها برند در سراسر کشور از جمله افتخارات ظریف پلاس است که طی آن بیست هزار نفر تحت پوشش تعالیم قرار گرفته اند.
 • ارائه مدرک بین المللی به شرکت کنندگان دوره NEW ME (من جدید)
 • .....

مهم ترین  نکات برای رسیدن به موفقیت از دیدگاه ظریف پلاس

در نظر داشته باشید برای نیل به اهداف والا، ممکن است مشکلات زیادی وجود داشته باشد، هرگز با وجود سنگلاخ ها و جریان های تند، صحنه را خالی نکنید، مقاومت داشته باشید و صبور باشید. برای تحقق اهداف هیچگاه دیر نیست زیرا افراد موفق، حتی از ناامید کننده ترین لحظات، سخت ترین شرایط و کمترین امکانات بیشترین استفاده را نموده اند و از دیدگاه آن ها هیچ بهانه ای برای توقف و خستگی توجیه شده نیست.

 1. زندگی خود را هدفمند کنید و با قدرت انتخاب و تفکر بهترین ها را برگزینید.
 2. زندگی را در غم از دست دادن گذشته و ترس از آینده نگذرانید اجازه دهید با تلاش و پشتکارتان فرصت ها خلق شوند. داشتن یک زندگی عالی، معمولی یا بد وابسته به انتخاب شماست که  با چه  نگرشی آن را پیش می برید.
 3. یکی از مهم ترین نکاتی که همواره در دوره های آموزشی ظریف پلاس به مخاطب آموزش داده می شود، هدف گذاری است. موفقیت ها، منافع و ارزش ها را تعریف نمایید و برای رسیدن به اهداف از خود بپرسید:
 • چه چیزی در زندگی باعث خوشحالی و حس خوشبختی در من می شود؟
 • چه چیزهایی در زندگی حس ارزشمندی و قدرت به من میدهد؟
 • مشوقان و افرادی که به سبک های رفتاری آن ها علاقمند هستم چه کسانی هستند؟
 • مهم ترین دستاورد و  هدفی که باید در زندگی تعیین کنم چیست؟

سوالات بالا و گاه صدها سوال دیگر، همگی نمونه ای از الگو و ارزش هایی است که در ذهن افراد وجود دارد.

آیا تاکنون لیستی از اهداف خود را تهیه نموده اید؟

توصیه ی دکتر حمید ظریفی به افرادی که اهداف بزرگ در سر دارند، نوشتن اهداف است. همواره دفترچه ای را همراه خود داشته باشید و اهداف خود را در آن بنویسید و حتی روزها دفترچه خود را نگاهی بیاندازید و برای دستیابی به آن ها به دنبال بهترین راهکار  باشید.

مطالعه سهم مهمی در رسیدن به موفقیت و حتی افزایش ظرف وجودی انسان دارد. مطالعه دیدگاه شما را وسعت بخشیده و تفکر را عمیق می نماید. در  زمینه کاری که علاقمند هستید همواره مطالعه نمایید و با علوم روز دنیا خود را همراه و هماهنگ نمایید تا بهترین باشید.

مجموعه ظریف پلاس مهارت هایی را به شما آموزش خواهد داد که سطح کیفی مدیریت، رهبری  پرسنل، استخدام نیروهای کارآمد، افزایش فروش، آموزش کارشناسان فروش و غیره را در مدت زمان کوتاهی تجربه خواهید کرد. مجموعه مباحث و سر فصل هایی که در این دوره ها ارائه می گردد با تجربه شخصی دکتر حمید  ظریفی حاصل شده است که آزمون و خطای چند ساله پشتوانه آن است  که بدون اغراق ره صد ساله را یک شبه خواهید رفت. روش تدریس در دوره های آموزش ظریف پلاس به گونه ای است که حرکت جوهری را در تحولات وجودی به وضوح خواهید دید. هدف ظریف پلاس به کمال رساندن کسب و کارها است و کلیه اعضای یک سازمان را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار می دهد.

 ظریف پلاس شما را یک گام فراتر از دیگران (رقبای داخلی، جهانی) پیش خواهد برد.

دریافت رزومه کامل
ریتم خوش موفقیت، ظریف پلاس